Staň sa fitnes biznis expertom s GymLeaders™ a zdvojnásob svoje príjmy už za 6 mesiacov!

Osobný mentoringový program pre skúsených fitnes trénerov v oblasti biznis stratégie, marketingu a predaja

Tento program sme vytvorili pre osobných trénerov ako ty, aby sme ti ukázali ako zlepšiť systém poskytovania trénerských služieb. Ak rozmýšľaš nad tým, že posunieš svoje trénerské služby na ďalší level a vytvoríš z toho svoj vlastný biznis, so všetkým čo k tomu patrí, si na správnom mieste!

S našim komplexným mentoringom a poradenstvom v oblasti marketingu, stratégie a predaja si dokážeš vytvoriť automatizovaný systém, ktorý ti umožní zarábať viac, zatiaľ čo pracuješ menej. 

Ak si skúsený fitnes tréner so stálymi klientmi, určite vieš veľmi dobre, čo všetko táto práca obnáša a ako dlho musíš byť v gyme, aby si dosahoval výsledky. Dobre to viem aj ja, pretože som niekoľko rokov robil to isté čo ty.

Pomáhal som s tréningami aktívnym klientom a počas toho zháňal nových, aby som vyplnil hluché miesta. Bolo normálne, že klienti vynechávali tréningy, alebo úplne trénovať prestali.

Ak sa to stalo, vypadol aj môj príjem.

A keď sa mi aj darilo vďaka odporúčaniam získavať nových klientov, vždy to znamenalo, že mením odtrénované hodiny za peniaze. Tento systém síce prinášal nejaký príjem, avšak nebolo možné ho škálovať, keďže som bol limitovaný počtom hodín, ktoré môžem venovať mojim klientom.

Spočiatku som tomu veľmi nerozumel.

Pomerne dlho som hľadal odpovede na otázky, ktoré mi mali pomôcť vyriešiť tento problém.

Prečo zápasím s financiami, aj napriek tomu, že som celé dni v gyme a ľuďom, s ktorými spolupracujem , pomáham dosahovať objektívne a merateľné výsledky?

Takáto stratégia síce bola do určitej miery efektívna, no zároveň bola časovo, ale aj finančne, náročná. Nie je to ľahké, pokiaľ tvoj príjem závisí od toho, či tvoji klienti budú v tréningoch pokračovať. Taktiež nie je ľahké, ak musíš občas oslovovať a presviedčať ďalších ľudí, aby sa stali tvojimi klientmi.

Aby si si zabezpečil stabilitu, potrebuješ robiť dve až tri zamestnania naraz – osobný tréner, marketér a predajca.

Aj keď robíš toto všetko, predstava, že si budeš môcť dať pauzu na dva alebo tri týždne, a stále byť v pluse, je stále akosi nereálna. Ak sa ako osobný tréner zastavíš, ihneď sa zastaví aj tvoj príjem.

Mentoringový program GymLeaders™ je riešenie, ktoré ti ukáže, ako prekopať a znovu vybudovať tvoj biznis model. Či už máš klientov dvoch alebo dvadsiatich, tvoj business model určuje to, ako si ich získal a akým spôsobom prebieha poskytovanie tvojich služieb.

V GymLeaders™ sa sústredime na vzdelávanie
o biznis modeloch a ich použití v praxi.

  • Marketingový pákový efekt: je použitie marketingových techník, ako je reklama, PR a sociálne médiá, na zvýšenie viditeľnosti a atraktivity tvojich produktov alebo služieb. Zvýšením efektívnosti tvojho marketingu môžes generovať väčšie tržby a zisk.

  • Strategický pákový efekt: Ide o využitie strategického plánovania a rozhodovania na vytvorenie konkurenčnej výhody pre tvoj biznis. Identifikáciou a využitím trhových trendov, potrieb zákazníkov alebo ďalších príležitostí sa môžeš odlíšiť od konkurencie a zlepšiť svoju výkonnosť.

  • Technologický pákový efekt: Ide o využitie technológie na zlepšenie efektívnosti, produktivity alebo kvality tvojho biznisu. Investíciami do technológií alebo nástrojov môžeš automatizovať procesy, znižovať náklady a zlepšovať svoju schopnosť inovovať a rozvíjať svoj biznis model.

Efektívny biznis model je totiž to, čím dokážeš zdvojnásobiť tvoj príjem za 6 mesiacov, a taktiež ti umožní pracovať menej a poskytovať viac hodnoty.

Mentoring v GymLeaders™ ťa naučí ako využívať marketing, predajné procesy, stratégiu a technológie aby si vytvoril viaceré zdroje príjmov a aby si nebol závislý iba od predaja odtrénovaných hodín.

Každý biznis potrebuje marketing. Na trhu je veľa marketingových agentúr, ktoré ti vedia poskytnúť rôzne služby, aby tvoj biznis dostali do pozornosti tvojich potenciálnych klientov. 

Niektoré agentúry ti dokonca vedia priniesť aj výsledky namiesto toho, aby od teba každý mesiac vyťahovali peniaze za niečo, čo vyzerá ako práca, no nepribližuje ťa to k tvojim cieľom.

Ako sa ako fitnes tréner v tejto oblasti orientovať, a to najmä s limitovanými skúsenosťami o marketingu a predaji a ďalších vecí okolo toho?

Sám som sa dlho trápil s hľadaním odpovedí na tieto otázky. 

Postupom času a vďaka skúsenostiam som bol schopný vytvoriť a vyladiť funkčný a overený marketingový systém, ktorý vyriešil moje problémy tak, že dnes zarábam podstatne viac, zatiaľ čo pracujem menej. 

Trvalo mi to o dosť dlhšie ako 6 mesiacov, no moja snaha a odhodlanosť sa vyplatila, pretože som sa naučil ako vytvoriť systém, ktorý mi v mojom fitnes biznise dodnes vygeneroval cez 250 000 € a umožnil otvoriť si vlastný gym.

Ak stále čítaš, pravdepodobne chceš aj ty posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň. Dovoľ mi spýtať sa ťa...

Je ti toto povedomé?

  • Tvoja reklama je limitovaná len na ľudí ktorých poznáš alebo kto ťa odporúči
  • Nevieš, ako si urobiť správnu reklamu
  • Nevieš, ako sa prezentovať na sociálnych sieťach
  • Netušíš, ako môžeš aj ty predávať 1000+€ služby
  • Máš problém so získavaním nových klientov
  • Nemáš vypracovanú pevnú alebo predajnú stratégiu
  • Máš pocit, že robíš to isté ako všetci ostatní a nevieš ako sa odlíšiť

Poviem ti pravdu.

Nie je to najjednoduchšie, ak chceš predávať služby a produkty za 1000+€.

Potrebuješ vedieť, ako vytvárať a nastavovať reklamy, potrebuješ vedieť čo, a tiež kedy, pridávať na sociálne siete, potrebuješ vedieť vyjadriť a zdôvodniť, prečo tvoje služby stoja aj 10x viac ako je bežné a mnoho ďalšieho. 

Aj keď sa ti to možno teraz veľmi nezdá, na trhu existujú ľudia, ktorí majú záujem o prémiové služby ktorých hodnota je v štvorciferných číslach. Tvojou úlohou je vytvoriť ponuku, ktorá má hodnotu 5000 a predávať ju za 1000€.

Pýtaš sa ako to spraviť?

Predávaj výsledok a nie službu. 

IMG_4932

Chceš vedieť, ako presne to spraviť?

Práve tu prichádza na rad mentoringový program GymLeaders™. Chápem, že hoci si odborníkom vo svojom odbore, možno zatiaľ nemáš potrebné obchodné zručnosti, aby si svoje podnikanie posunul do bodu, kedy pracuješ o polovicu menej a zarábaš dva krát viac ako teraz.

GymLeaders™ mentoringový program je riešenie, ktoré ti pomôže k tejto zmene už za 6 mesiacov! 

Tento prémiový mentoringový program ti poskytuje poradenstvo v oblasti marketingu a predaja, a nástroje a stratégie, ktoré potrebuješ na prekonanie prekážok, ktoré ti bránia v zdvojnásobení tvojho príjmu.

GymLeaders™ mentoring je program prispôsobený tvojim špecifickým potrebám a cieľom. Budeme s tebou pracovať individuálne, aby sme vytvorili plán, ktorý bude vyhovovať tvojmu biznis modelu a cieľom, a pomôže ti dosiahnuť požadované výsledky. Naučíme ťa všetko, čo potrebuješ vedieť o marketingu, predaji a vedení úspešného fitnes biznisu. Naučíš sa, ako zaujať nových klientov, vytvoriť štandardizovaný predajný proces a ako sa stať sa odborníkom nie len vo svojom odbore, ale aj v biznise.

Zarezervuj si miesto na strategický hovor, počas ktorého sa pozrieme, či ti mentoringový program GymLeaders™ môže pomôcť za 6 mesiacov zdvojnásobiť tvoj príjem!

Počas 1-1 konzultácie sa pozrieme na tvoj terajší biznis model od základov. Ukážeme ti, ako presne funguje tvoj biznis, identifikujeme schémy procesov a hodnotového reťazca… inými slovami, ukážeme ti ako postaviť základy pre profitabilný trénerský biznis. Po tejto konzultácii budeš vedieť, ako rozmýšľať ako biznismen alebo bizniswoman, a budeš vedieť, ako podniknúť reálne a praktické kroky okamžite.

Zo skúsenosti s programom GymLeaders™ viem, že s našim vedením budeš môcť pracovať inteligentnejšie, nie tvrdšie, a popritom dosahovať ešte lepšie výsledky so svojimi klientmi.

IMG_1103

Kto som a ako som vytvoril program GymLeaders™?

Moje meno je Michal Pataky a som zakladateľom GymLeaders™. Ako mnoho fitnes trénerov, aj ja som začínal od nuly. Vyštudoval som formálnou cestou a dodatočné vedomosti som nadobudol cez rôzne trénerské kurzy. Takto sa začala moja cesta práce s klientmi, ktorí sa chceli cítiť lepšie, vyzerať lepšie a byť zdravší.

Avšak, nebolo to ľahké. Napriek môjmu najlepšiemu úsiliu klienti nedosahovali požadované výsledky a pre mňa to bolo frustrujúce, pretože som vedel, že so správnym prístupom môže naozaj každý dosiahnuť zlepšenie.

Neodradilo ma to, ak klienti prestávali chodiť na tréningy. Naopak, motivovalo ma to. To bol jeden z dôvodov prečo som sa rozhodol absolvovať program Amazing 12.

Ako jediný osobný tréner na Slovensku, ktorý je certifikovaný tréner Amazing12 som bol schopný posunúť úspešnosť dosahovania cieľov mojich klientov z 10% na 60%, a neskôr na 80%. To znamená, že dnes 8 z 10 ľudí pod mojím vedením pravidelne a predvídateľne dosiahne svoje fitness ciele.

Som hrdý na to, že môžem uplatňovať svoje vedomosti o anatómii, fyziológii a výžive pri vytváraní prémiových tréningových programov. Dnes už o klientov nie je núdza. Skôr naopak. Nedokážem stíhať všetkých, a aj to je jeden z dôvodov, prečo chcem naučiť aj teba ako robiť marketing a budovať svoj vlastný biznis. 

Nie. Osobných trénerov nie je veľa. Ver mi, je oveľa viac klientov ako trénerov. Je tu miesto pre nás všetkých. Všetci sa môžeme aktívne podieľať na tom, aby sme ľuďom pomáhali žiť zdravší a vitálnejší život.

Avšak predtým, než som si toto uvedomil, musel som si uvedomiť aj niečo iné.

A to, že sa potrebujem naučiť predaj a marketing na to, aby som oslovil viac ľudí a efektívnejšie propagoval svoje služby online.

Marketing mi pomohol dostať moje služby pred viac ľudí a potenciálnych klientov. Dôvod, prečo som začal študovať aj predaj, bol však o niečo hlbší. Toto rozhodnutie som spravil, pretože som pochopil, že pomôcť niekomu spraviť pevné rozhodnutie v oblasti zdravia a fitnes si vyžaduje predať mu túto myšlienku.

Predať mu víziu lepšej verzie jeho samotného, ešte predtým, než mu ukážem cestu ako na to. Dnes už veľmi dobre viem, že na dosiahnutie cieľov v oblasti fitnes je potrebná dôslednosť, odhodlanie a vytrvalosť, a ja som sa zaviazal pomôcť svojim klientom vidieť hodnotu investovania do ich zdravia a kondície.

To isté chcem pomôcť dosiahnuť aj tebe, aby sme spoločne mohli osloviť čo najviac ľudí a pomohli im k zdravému životnému štýlu a tiež k ich fitnes cieľom. 

Chcem ti ukázať marketingové a predajné systémy, ktoré mi umožnili mesačne získať X klientov bez toho, aby som musel míňať čas na presviedčanie tých, ktorí o to nemali záujem. 

Prihlás sa na strategický hovor a uvidíme, či si vhodný adept do GymLeaders™ mentoringového programu a či ti budeme vedieť pomôcť zdvojnásobiť tvoj terajší príjem za 6 mesiacov.

© Ultra tréning, s.r.o. 2023