LIMITOVANÁ PONUKA – LEN PRE PRVÝCH 10 TRÉNEROV! 

ZÍSKAJ ZADARMO OVERENÝ SYSTÉM, VĎAKA KTORÉMU MÔŽEŠ AKO OSOBNÝ TRÉNER OKAMŽITE VIAC ZARÁBAŤ
A PRACOVAŤ MENEJ

Pripravili sme jednoduchý postup a systém, ktorý ti pomôže zefektívniť trénerské podnikanie tak, aby si mal viac voľného času, a zároveň nemusel byť v gyme od skorého rána do neskorého večera.

 

Gymleaders Profitbooster je len pre skúsených osobných trénerov a dá sa ihneď aplikovať do praxe. Obsahuje rady a postupy, ktoré používajú aj elitní tréneri v našom GYMLEADERS MENTORING.

ČO OBSAHUJE GYMLEADERS PROFITBOOSTER?

Praktické PDF s 10 pákami

Základom je pochopiť, ako funguje efektívny trénerský biznis, a aké páky môžeš využiť na okamžité zvýšenie príjmov, bez nutnosti robiť online programy, či predávať "zázračné recepty na chudnutie" neznámym ľuďom. Naučíš sa, ako zo svojej terajšej práce vyťažíť maximum.
V hodnote: 99€

TLAČENÁ ŠABLÓNA FUNGOVANIA

Dostaneš od nás 3x tlačenú šablónu, ktorú si v kľude doma vyplníš na základe našich odporúčaní z PDF dokumentu a na základe inštrukcií od nás. Táto šablóna ti dá prehľad o tom, na čo sa vo svojom biznise zamerať. Pomôže ti presne naplánovať tvoj príjem, nech má byť akýkoľvek. Chceš zarádať 2000€? Alebo 3000€ alebo 5000€? Žiadny problém 😉
V hodnote: 3x99€ = 297€

PRÉMIOVÝ VIDEO TRÉNING

Na to, aby si vedel so šablónou poriadne pracovať, sme pre teba nahrali prémiový video tréning, kde ti detailne vysvetlíme, ako máš šablónu vyplniť a ako s ňou pracovať. Vysvetlíme ti presne, ako si naplánovať svoj príjem a čo ti z vyplnených dát vyplýva. Nech vieš všetko ihneď uplatniť v praxi a vieš, kde máš potenciál.
V hodnote: 149€

DOKOPY V HODNOTE: 545€​

Aká je cena? O€! ZADARMO! Ber to ako darček a podporu 🙂

Jediné, čo potrebujem, je uhradiť náklady na poštovné a tlač šablóny v hodnote 4,95€. Šablónu ti pošleme kuriérom na adresu.

Pridaj sa na prioritný zoznam, aby si mal informácie o otvorení ďalšieho kola skôr ako ostatní.